Gebruik jij je talenten ook voor ons?!

Gebruik jij je talenten ook voor ons?!

Beste leden, ouders van leden en betrokkenen,

Een club als Zunobri draait net als vele sportverenigingen op vrijwilligers. Mensen die de club een warm hart toedragen en de handen uit de mouwen steken voor hun club. Dit kan van alles zijn, trainingen geven, koffie zetten in de kantine, een bestuursfunctie of een wedstrijd fluiten. Het klinkt allemaal eenvoudig maar zonder deze mensen kan de club niet bestaan!

Nu zijn wij op zoek naar vrijwilligers die wat willen doen, deze functies staan hieronder beschreven. Het zijn verschillende functies maar allemaal belangrijk voor de club. Wil jij ook graag iets doen voor de club en wordt dat hier nu niet genoemd schroom dan ook niet om contact te zoeken.

Jeugd coördinator

Voor onze jeugdcommissie zijn wij op zoek naar een enthousiaste jeugdcoördinator die graag een steentje wil bijdragen aan de jeugd van KV Zunobri. Je zal samen met Manon keuzes maken ten goede van onze jeugd en mooie vereniging.

In het kort:

  • Je hebt affiniteit met onze vereniging en korfbal in het algemeen. 
  • Je onderhoud  contacten met de jeugdleden, ouders en trainers.
  • Je gaat samen met Manon en de TC op zoek naar jeugdtrainers en coaches. 
  • Je gaat samen teamindelingen maken.
  • Je gaat in overleg met trainers over hoe het gaat met de teams.

Medewerker Sportcafé

Voor het zaalseizoen zijn wij op zoek naar mensen die enkele zaterdagen per zaalseizoen een kantinedienst willen draaien in het sportcafé van de sporthal Quicksilver S.

In het kort:
       –    Je vindt het leuk om met mensen om te gaan.

  • Je bent in het bezit van een IVA certificaat (of wilt deze cursus gaan doen).
  • Je kan goed samenwerken.

Medewerker Financiële Commissie

Voor het ondersteunen van het bestuur en het halen van onze financiële doelstellingen zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die willen helpen om acties te coördineren en contacten te onderhouden met sponsoren.

In het kort:

  • Je vindt het leuk om dingen te regelen en te doen.
  • Je gaat meedenken over nieuwe acties.
  • Je vindt het leuk om contact te onderhouden met sponsoren.

Ben jij geïnteresseerd in een van deze functies of wil je wellicht iets heel anders doen voor de club?

Bel of app dan Henk Nieuwenhuis op Whatsapp:
06-20339243.

of bel: 06-20339243

Reacties zijn gesloten.

error

Vind je onze site leuk? Laat het weten via onze Socials :)

Instagram