Scheidsrechterschema

Scheidsrechterschema

VOOR MOBIEL LEZEN EVEN KANTELEN

Datum Tijd Wedstrijd Aanwezig Scheidsrechter
         
21-jan 19.30 Zunobri MW1 – Wez Handich/DOW MW1   Matthijs
         
25-jan 9.00 Zunobri E2 – Roda’70 E1 8.30 Bram
  9.00  Zunobri E1 – DES (N) E1 8.30 Merel
  10.00 Zunobri D1 – WWMD D1 9.30 Stefan
  10.00 Kangoeroetraining tot 10.45    
  11.00 Zunobri C1 – AVO C2 10.30 Fred
         
28-jan 19.30 Zunobri MW1 – Invicta/Frigro MW1   Peter
         
1-feb 13.00 Kangoeroetraining tot 13.45    
  14.00 Zunobri C1 – ROG C1 13.30 Hans
  15.10 Zunobri/OWK/Rodenburg A3 – Invicta/Frigro/Harkema A3 14.40 Peter
         
8-feb 12.00 Kangoeroetraining tot 12.45    
  13.00 Zunobri B1 – Oerterp/VKC B1 12.30 Fred
  14.00 Zunobri E2 – AVO E2 13.30 Merel
  14.00 Zunobri E1 – WSS E1 13.30 Bram
  15.15 Zunobri 1 – DWA/Argo 1    
         
11-feb 19.30 Zunobri MW1 – Heerenveen MW1   Matthijs
         
29 feb 10.00 Zunobri D1 – Thrianta D2 9.30 Alie
  10.00 Kangoeroetraining tot 10.45    
  11.00 Zunobri/OWK/Rodenburg A3 – Rodenburg/OWK/Sparta/Zunobri A2 10.30 Fred
Datum Tijd Wedstrijd Aanwezig Scheidsrechter
7-mrt 14.00 Zunobri E1 – Hoogkerk/Nic. E4 13.30 * Wissel Zunobri 1 ( Fred officieel scheidsrechter)
  14.00 Kangoeroetraining tot 14.45    
  15.15 Zunobri 1 – Korwi 1    
         
10-mrt 19.30 Zunobri MW1 – Leonidas/De Hoeve MW1   Fred
         
14-mrt 9.00 Zunobri E2 – DWA/Argo E1 8.30 Merel
  9.00 Zunobri E1 – AVO E3 8.30 Bram
  9.00 Zunobri D1 – Nic. D2 8.30 Manon
  10.05 Zunobri B1 – Noordenveld B1 9.35 Fred
  11.15 Zunobri C1 – Leeuwarden/Wez Warber en Fluch C2 10.45 Hans
         
17-mrt 19.30  Zunobri MW1 – VKC AROB Antennebouw/Oerterp MW2   Matthijs
         
21-mrt 9.00  Zunobri E2 – Ritola E2 8.30 Merel/Bram ( examen?) Bram officieel scheidsrechter
  9.00 Zunobri E1 – Nic./Hoogkerk E2 8.30 Janneke
  10.00 Zunobri D1 – TFS D1 9.30 Stefan
  10.00 Kangoeroetraining tot 10.45    
  11.05 Zunobri C1 DOW C1 10.35 Hans
         
28-mrt 13.00 Zunobri B1 – it Fean/Boelenslaan B2 12.30 Peter