Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

VOOR MOBIEL LEZEN EVEN KANTELEN

De verslagen sturen naar : pr@zunobri.nl 

Laatste wijziging: 26 januari 2024 

Datum Tijd Verzameltijd Vertrektijd Zaalwacht Verslag+ Wassen Rijders Wedstrijd Accommodatie Plaats
10-2-2024 10:00 09:30         Zunobri D2 – Meko ’74 D1 Quicksilver S ZUIDHORN
10-2-2024 11:05 10:35   Schutte Jedan   Zunobri A1 – SDO (S) A1 Quicksilver S ZUIDHORN
10-2-2024 11:30   10:10       Roda ’70 C1 – Zunobri C1 Brede school Noord DELFZIJL
10-2-2024 14:10   12:50       Ritola C2 – Zunobri C2 De Zwet ZUIDLAREN
Datum Tijd Verzameltijd Vertrektijd Zaalwacht Verslag+ Wassen Rijders Wedstrijd Accommodatie Plaats
17-2-2024 11:00   10:00       Olympia (T) D1 – Zunobri D2 De Houtmoune BUITENPOST
23-2-2024 18:40   van 12/1       Zunobri 1 – NKC (N) 1 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 13:00 12:30     Timo   Zunobri D1 – Noordenveld D2 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 13:00 12:30         Zunobri D2 – Olympia (T) D1 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 13:00 12:30     Floor   Zunobri E1 – Invicta E1 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 14:15 13:45         Zunobri C2 – DOW/TFS/Wêz Handich C1 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 14:55           KVW ’22 6 – Zunobri 1 MFC de Molenstreek ZEVENHUIZEN GN
2-3-2024 15:30 15:00         Zunobri C1 – Stadskanaal ’74 C1 Quicksilver S ZUIDHORN
2-3-2024 16:20   14:50   Brinkman Brinkman, Blaauw, Jedan Vitesse (Be) A1 – Zunobri A1 Drenthehal BEILEN
                   
9-3-2024 10:00   08:30   Anna Sanne, Anna Stadskanaal ’74 D1 – Zunobri D1 De Spont STADSKANAAL
9-3-2024 10:00 09:30         Zunobri D2 – Emmeloord D1 Quicksilver S ZUIDHORN
9-3-2024 10:00   08:35   Maurice Floor, Yuna, Maurice Wêz Warber en Fluch E3 – Zunobri E1 Camminghahal LEEUWARDEN
9-3-2024 11:15 10:45         Zunobri C1 – Roda ’70 C1 Quicksilver S ZUIDHORN
9-3-2024 14:15   12:45       WSS C1 – Zunobri C2 MFC De Binding OUDE PEKELA
                   
16-3-2024 13:00 12:30         Zunobri C1 – Wordt Kwiek C1 Quicksilver S ZUIDHORN
16-3-2024 13:00 12:30     Ilya   Zunobri E1 – De Wâlden E2 Quicksilver S ZUIDHORN
16-3-2024 14:10 13:40         Zunobri C2 – AVO C2 Quicksilver S ZUIDHORN
16-3-2024 14:45           Stadskanaal ’74 3 – Zunobri 1 De Spont STADSKANAAL
16-3-2024 15:20 14:50   Doornbos Henstra   Zunobri A1 – Wees Kwiek/NKC (N) A1 Quicksilver S ZUIDHORN
23-3-2024 10:15 9:45  van 18/11   Bijlsma   Zunobri D2 – Lemmer D1 Quicksilver S ZUIDHORN

Instagram