Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

VOOR MOBIEL LEZEN EVEN KANTELEN

Het wedstrijdschema van de Combi A1 is te vinden door hier te klikken

Datum Tijd——– Wedstrijd Aanwezig/ Vertrek Wassen/ Verslag  Zaalwacht Rijden
15-feb 15.00 De Walden B3 – Zunobri B1 13.45 Marcus   Waterberg, Schutte, ten Kate
Datum Tijd Wedstrijd Aanwezig/ Vertrek Wassen/ Verslag  Zaalwacht Rijden
29 feb 10.00  WSS E1 – Zunobri E1 8.50 Stan   Schaberg, Bakker
  10.00 Zunobri D1 – Thrianta D2 9.30 Lara Albers, Jansma  
  10.00 Kangoeroetraining tot 10.45        
  11.00 Zunobri/OWK/Rodenburg A3 – Rodenburg/OWK/Sparta/Zunobri A2 10.30 Allard Veldman, Hofman  
  17.00 Stadskanaal ’74 1 – Zunobri 1        
             
7-mrt 10.00 Nic./Hoogkerk E3 – Zunobri E2 9.10 Syra   Eilander, Bolster, Krohne
  10.50 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D4 – Zunobri D1 10.00 Tess   Jansma, Vonk
  11.05 Drachten/Van der Wiel C4 – Zunobri C1 10.10 Yoram   Birza, Blaauw, Waterberg
  13.00 It Fean/Boelenslaan B2 – Zunobri B1 12.00 Renzo   Rozema, Klont, Jedan
  14.00 Zunobri E1 – Hoogkerk/Nic. E4 13.30 Kevin Steenhuis, Schaberg  
  14.00 Kangoeroetraining tot 14.45        
  15.10 Invicta/Frigro/Harkema A3 – Zunobri/OWK/Rodenburg A3 14.10 Bram   Henstra, Kleefstra, Hofman
  15.15 Zunobri 1 – Korwi 1        
             
10-mrt 19.30 Zunobri MW1 – Leonidas/De Hoeve MW1        
             
14-mrt 9.00 Zunobri E2 – DWA/Argo E1 8.30 Daan Nieuwenhuis  
  9.00 Zunobri E1 – AVO E3 8.30 Rifka Hofstra  
  9.00 Zunobri D1 – Nic. D2 8.30 Melle Vonk  
  10.05 Zunobri B1 – Noordenveld B1 9.35 Mare  de Man, Schutte  
  11.15 Zunobri C1 – Leeuwarden/Wez Warber en Fluch C2 10.45 Mare Bolster, Jedan  
  17.50 Ritola A2 – Zunobri/OWK/Rodenburg A3 16.50 Sharon   van der Leest, Steenbergen, Henstra
  20.30 De Pein 1 – Zunobri 1        
             
17-mrt 19.30  Zunobri MW1 – VKC AROB Antennebouw/Oerterp MW2        
18-mrt (van 1/2) 18.30 Stadskanaal ’74 E1 – Zunobri E2 17.10 Charlotte   Landman, Werksma, Nieuwenhuis
Datum Tijd Wedstrijd Aanwezig/ Vertrek Wassen/ Verslag  Zaalwacht Rijden
21-mrt 9.00  Zunobri E2 – Ritola E2 8.30 Melle Bolster  
  9.00 Zunobri E1 – Nic./Hoogkerk E2 8.30 Chiara van Efferen  
  10.00 Zunobri D1 – TFS D1 9.30 Demian Peters, George  
  10.00 Kangoeroetraining tot 10.45        
  11.05 Zunobri C1 DOW C1 10.35 Roos Henstra, Brinkman   
  17.15 SDO (S) 1 – Zunobri 1        
  13.00 DWA/Argo A2 – Zunobri/OWK/Rodenburg A3 12.00 Matthijs   Blaauw, Kleefstra, Luining
  13.10  Drachten/Van der Wiel B3 – Zunobri B1 12.10 Marit   Snip, Hoekstra, Veldman
             
26-mrt 21.00 Wez Handich/DOW MW1 – Zunobri MW1        
             
28-mrt 9.30 DES (N) E1 – Zunobri E1 8.30 Stan   Schaberg, van Efferen 
  10.00 AVO C2 – Zunobri C1 9.00 Mirthe   Werksma, Brinkman, Schutte
  10.15 Roda ’70 E1 – Zunobri E2 9.05 Charlotte   Landman, Nieuwenhuis, Peters
  12.30 WWMD D1 – Zunobri D1 11.30 Tess   Jansma, Albers
(aanvang gewijzigd) 15.00 Zunobri B1 – it Fean/Boelenslaan B2 14.30 Marieke Hoekstra, Rozema  
  15.50 Rodenburg/OWK/Sparta/Zunobri A2 – Zunobri/OWK/Rodenburg A3 15.00 Nienke   Steenbergen, Hofman, Veldman