Rooster corona coördinator en overzicht van regels en afspraken kv Zunobri

Rooster corona coördinator en overzicht van regels en afspraken kv Zunobri

Via deze weg informeren wij een ieder graag over de gang van zaken binnen onze vereniging nu wij te maken hebben met het Corona virus en weer mogen korfballen. Er ligt een protocol klaar met regels vanuit het KNKV die wij gebruiken bij Zunobri. Dit combineren wij met de regels en protocollen die de gemeente ons geeft. Wij zullen zoveel mogelijk de 1.5 meter proberen te hanteren maar in sommige gevallen zal dat onmogelijk zijn. Denk hierbij aan losse veters of een valpartij/ongelukje. Het protocol maakt onderscheid in kinderen t/m 12 jaar en kinderen van 13 t/m 18 jaar, dit doen wij bij de vereniging ook. Kinderen t/m twaalf jaar mogen wel bij elkaar in de buurt komen en buiten spelen. Ook mogen kinderen t/m twaalf jaar met elkaar sporten zonder dat ze daarbij 1,5 meter afstand van elkaar moeten houden. Vanaf 13 jaar (C1) houdt iedereen 1,5 meter afstand tot elkaar. Voor de sportactiviteiten van alle kinderen geldt dat ouders zich niet langs de lijn mogen verzamelen. Competitiewedstrijden worden niet gespeeld om extra reizen en contacten te voorkomen en na het sporten moeten kinderen thuis douchen.

Er is elke training een corona-coördinator aanwezig die verantwoordelijk is voor de naleving van het corona protocol en voor het handhaven van de regels en afspraken. Zie onderstaand schema om te zien wie corona coördinator is.

Dinsdag 5 mei

17.50 – 19.00

Willem en Manon

Dinsdag 12 mei

17.45 – 21.00

Willem en Manon

Donderdag 14 mei

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 19 mei

17.50 – 20.10

Rinke

Donderdag 21 mei

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 26 mei

17.50 – 20.10

Christiaan

Donderdag 28 mei

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 2 juni

17.50 – 20.10

Ruud

Donderdag 4 juni

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 9 juni

17.50 – 20.10

Herman

Donderdag 11 juni

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 16 juni

17.50 – 20.10

Janneke van der Leest

Donderdag 18 juni

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Dinsdag 23 juni

17.50 – 20.10

Henk

Donderdag 25 juni

19.00 – 20.00

Tjeerd en Stefan

Blijf altijd thuis bij de volgende klachten: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest, verhoging (vanaf 38 C°).
De corona-coördinator zal hier ook op toezien en kan waar nodig iemand naar huis sturen, wanneer deze zich niet aan de regels houdt of ziekteverschijnselen vertoont.

Natuurlijk zal het korfballen er anders uit gaan zien dan dat we gewend zijn. Wij houden ons strikt aan de regels van de gemeente en KNKV.

Graag brengen wij jullie op de hoogte van de regels en aanpassingen binnen onze vereniging.

De trainingstijden zullen er als volgt uit gaan zien:

Dinsdag:

18.00 – 19.00 E2 + F1 (voorveld) en E1 + D1 (achterveld)

19.10 – 20.00 C1(voorveld) en A1 optioneel in overleg met Stefan (achterveld)

20.10 – 21.00 Zunobri 1 (voorveld)

Donderdag:

19.00 – 20.00 B1 + A1 (voorveld)

20.10- 21.00 Zunobri 1 (achterveld)

We hebben ervoor gekozen om alle jeugdteams eerst één keer te laten trainen. Zo kunnen wij zien hoe alles verloopt. We houden dit aan voor de aankomende 3 week, tot 1 juni. Wijzigingen kunnen eventueel hierna worden aangebracht.

Daarnaast moeten wij ons met elkaar aan een aantal regels houden:

 • Er is een schema gemaakt welk team voor traint op het veld en welk team achter. Zie achter de trainingstijden hier boven. Iedereen gaat ook via die kant het veld op! Train je achter dan kan je via het hekje aan de tennis kant het veld op! Er hangen bordjes bij het veld waarop de kinderen kunnen zien waar ze het veld op moeten. Dit geldt voor alle teams!
 • Je bent niet eerder dan 5 minuten voor training bij het veld
 • Jeugdtrainers maken na de training alle ballen schoon met desinfecterend materiaal, korven en palen worden aan het eind van de avond door Zunobri 1 schoongemaakt
 • Kinderen komen niet in het materiaal hok!!
 • Na en voor training wast iedereen zijn handen met water en zeep bij de buitenkraan
 • Kom met een lege blaas en volle bidon naar training
 • Kleedkamers en kantine zijn gesloten, net als alle wc’s!!
 • Na training gaat iedereen direct naar huis (natuurlijk eerst handen wassen)
 • Trainers van de F1, E2, E1 en D1 die training geven aan kinderen onder de 12 jaar houden 1,5 meter afstand tot de kinderen en elkaar
 • Vanaf de C1 houdt iedereen 1,5 meter afstand van elkaar de gehele training
 • Elke training is er een corona coördinator aanwezig om te zorgen dat alles soepel verloopt. Dit is verplicht vanuit het KNKV. Deze persoon kan ook kinderen en ouders aanspreken

Ouders zijn helaas niet welkom op het terrein! Zij mogen hun kind afzetten en oppikken op de auto parkeerplaatsen! Op het gebied vanaf de grijze tegels komen dus alleen leden. Dit om de veiligheid van iedereen te kunnen waarborgen.

Een hele hoop regels en afspraken zo op het eerste gezicht. Wanneer we ons hier nu met zijn allen strikt aan houden kunnen we er voor zorgen dat we in de toekomst weer naar een normalere situatie terug kunnen. Daarnaast zorgen wij er zo voor dat wij open kunnen en mogen blijven als vereniging. Wij zullen waar nodig ouders en kinderen wijzen op de regels om zo te kunnen handhaven. Wij hopen op jullie begrip hiervoor.

Willem en Manon

Jeugd coördinatie en TC Zunobri

Reacties zijn gesloten.

error

Vind je onze site leuk? Laat het weten via onze Socials :)

Instagram