Conceptprogramma 1e helft veld 2008/2009

ZUIDHORN - Het conceptprogramma is inmiddels uitgebracht door de KNKV. Het wedstrijdsecretariaat wordt overgedragen door Matthijs Slager aan Robert Jan Hidding, zij zullen eerst het programma (laten) bekijken en het definitieve programma wordt dan zo spoedig mogelijk bekend.

Wedstrijdprogramma Zunobri  per 09/08/2008

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     7423 Za 06/09 Zunobri 1               -It Fean 1                15:30 Sportcomplex Zuidhorn          
R4A      36 Za 06/09 Zunobri 2               -It Fean 2                14:00 Sportcomplex Zuidhorn          
MWVH   1256 Wo 03/09 Zunobri MW1             -VDW-OLS MW1              19:30 Sportcomplex Zuidhorn          
B2J    1840 Za 06/09 Olympia (T) B1          -Zunobri B1               11:00 Sportcomplex Twijzel           
B3C    3646 Za 06/09 Argo B1                 -Zunobri B2               11:15 Sportcomplex. Kantine 't Körfke
C3Q    4086 Za 06/09 Zunobri C1              -DTS (S) C1               12:15 Sportcomplex Zuidhorn          
D2C    2500 Za 06/09 Zunobri D1              -Stadskanaal '74 D1       11:00 Sportcomplex Zuidhorn          
E8-1E  2996 Za 06/09 Zunobri E1              -Quick '21 E1             10:00 Sportcomplex Zuidhorn          
F2B    3470 Za 06/09 DWA F1                  -Zunobri F1               10:00 Sportcomplex Vierde Vak        

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     5644 Za 13/09 De Granaet 1            -Zunobri 1                15:30 Tolhuispark                    
R4A      52 Za 13/09 De Granaet 2            -Zunobri 2                14:00 Tolhuispark                    
MWVH   1298 Wo 10/09 Hoogkerk MW1            -Zunobri MW1              19:30 Sportpark Hoogkerk             
B2J    1860 Za 13/09 Zunobri B1              -NKC (N) B1               13:30 Sportcomplex Zuidhorn          
B3C    3659 Za 13/09 Zunobri B2              -Halen B1                 12:15 Sportcomplex Zuidhorn          
E8-1E  3009 Za 13/09 Invicta E1              -Zunobri E1               11:00 Sportpark Baensein             
F2B    3490 Za 13/09 Zunobri F1              -Roda '70 F1              10:00 Sportcomplex Zuidhorn          

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     7970 Za 20/09 Zunobri 1               -Westergo 1               15:30 Sportcomplex Zuidhorn          
R4A     868 Za 20/09 Zunobri 2               -Westergo 2               14:00 Sportcomplex Zuidhorn          
MWVH   1308 Wo 17/09 Zunobri MW1             -Club Brothers MW1        19:30 Sportcomplex Zuidhorn          
B2J    1900 Za 20/09 Zunobri B1              -Flamingo's B1            12:15 Sportcomplex Zuidhorn          
B3C    3694 Za 20/09 Zunobri B2              -WSS B1                   11:00 Sportcomplex Zuidhorn          
C3Q    4087 Za 20/09 Nic./Alfa-college C2    -Zunobri C1               10:00 VCD-stadion, Sportpark De Wijert
D2C    2532 Za 20/09 Korulos D1              -Zunobri D1               17:00 Korfbalcomplex Scheemda        
E8-1E  3022 Za 20/09 Hoogkerk E1             -Zunobri E1               10:00 Sportpark Hoogkerk             
F2B    3529 Za 20/09 Zunobri F1              -Nic./Alfa-college F2     10:00 Sportcomplex Zuidhorn          

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     5643 Za 27/09 Stadskanaal '74 1       -Zunobri 1                15:30 Sportcomplex Pagedal           
R4A     185 Za 27/09 Stadskanaal '74 2       -Zunobri 2                14:00 Sportcomplex Pagedal           
MWVH   1337 Wo 24/09 Club Brothers MW1       -Zunobri MW1              19:30 Sportpark Vinkhuizen           
B2J    1930 Za 27/09 Flamingo's B1           -Zunobri B1               12:15 Sportpark De Swadde            
B3C    3726 Za 27/09 WSS B1                  -Zunobri B2               11:15 M.J. Wageman Sportpark         
C3Q    4088 Za 27/09 Zunobri C1              -Sparta (Ze) C1           12:15 Sportcomplex Zuidhorn          
D2C    4039 Za 27/09 Zunobri D1              -Korulos D1               11:00 Sportcomplex Zuidhorn          
E8-1E  3048 Za 27/09 Zunobri E1              -Hoogkerk E1              10:00 Sportcomplex Zuidhorn          
F2B    3550 Za 27/09 Nic./Alfa-college F2    -Zunobri F1               10:00 VCD-stadion, Sportpark De Wijert

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     8106 Za 04/10 Zunobri 1               -TDK 1                    15:30 Sportcomplex Zuidhorn          
R4A     275 Za 04/10 Zunobri 2               -TDK 2                    13:55 Sportcomplex Zuidhorn          
MWVH   1364 Wo 01/10 VDW-OLS MW1             -Zunobri MW1              19:30 Sportpark "De Hoogspanning"    
B2J    1941 Za 04/10 Zunobri B1              -Olympia (T) B1           12:15 Sportcomplex Zuidhorn          
B3C    3728 Za 04/10 Zunobri B2              -Argo B1                  11:00 Sportcomplex Zuidhorn          
C3Q    4089 Za 04/10 Flamingo's C2           -Zunobri C1               13:00 Sportpark De Swadde            
D2C    4035 Za 04/10 Stadskanaal '74 D1      -Zunobri D1               11:00 Sportcomplex Pagedal           
E8-1E  3083 Za 04/10 Quick '21 E1            -Zunobri E1               11:00 Sportpark De Kamp              
F2B    3568 Za 04/10 Zunobri F1              -DWA F1                   10:00 Sportcomplex Zuidhorn          

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     5642 Za 11/10 TFS 1                   -Zunobri 1                15:30 't Trefpunt                    
R4A     336 Za 11/10 TFS/Wez Hândich 2       -Zunobri 2                14:00 't Trefpunt                    
MWVH   1399 Wo 08/10 Zunobri MW1             -Hoogkerk MW1             19:30 Sportcomplex Zuidhorn          
B2J    1977 Za 11/10 NKC (N) B1              -Zunobri B1               14:45 Sportpark de Holten            
B3C    3751 Za 11/10 Halen B1                -Zunobri B2               10:00 Sportcomplex De Drift          
C3Q    4090 Za 11/10 Zunobri C1              -ROG C1                   11:00 Sportcomplex Zuidhorn          
D2C    2475 Za 11/10 Spes (E) D1             -Zunobri D1               11:00 Sportcomplex achter de school  
E8-1E  3091 Za 11/10 Zunobri E1              -Invicta E1               10:00 Sportcomplex Zuidhorn          
F2B    3590 Za 11/10 Roda '70 F1             -Zunobri F1               10:00 Sportcomplex Delfzijl          

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     5641 Za 18/10 Lemmer 1                -Zunobri 1                15:30 Sportpark Lemstervaart         
R4A     392 Za 18/10 Lemmer 2                -Zunobri 2                14:00 Sportpark Lemstervaart         
D2C    4037 Za 18/10 Zunobri D1              -Spes (E) D1              11:00 Sportcomplex Zuidhorn          

Poule WsNum Dg Datum Thuisploeg               Uitploeg                 Tijd  Lokatie                         
----- ----- -- ----- ------------------------ ------------------------ ----- --------------------------------
3A     5561 Za 25/10 Zunobri 1               -De Granaet 1             15:30 Sportcomplex Zuidhorn          
R4A     484 Za 25/10 Zunobri 2               -De Granaet 2             14:00 Sportcomplex Zuidhorn          
C3Q    4091 Za 25/10 Frigro C1               -Zunobri C1               10:00 Sportpark 't Kleaster