Voorlopig wedstrijdprogramma online

ZUIDHORN - Het voorlopige programma is reeds bekend en online. Hou rekening met wijzigingen en bekijk het wedstrijdschema zodra deze is ingevuld door het wedstrijdsecretariaat, er komen nog scheidsrechters en natuurlijk wie moet wassen en het verslag moet schrijven, bij. 

Datum Tijd Wedstrijd
za 11. nov 2017 13:15 – 14:25
 
Veenwouden 1-Zunobri 1
  14:00 – 14:55
 
Zunobri E1-DWA/Argo E1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri A1-VZK/Donkerbroek A1
  18:30 – 19:30
 
Ritola B1-Zunobri B1
za 18. nov 2017 10:00 – 10:55
 
Spes (E) E2-Zunobri E1
  13:00 – 14:00
 
Zunobri C1-WSS C1
  13:05 – 14:15
 
DWA/Argo A1-Zunobri A1
  14:00 – 15:00
 
SDO (S) B1-Zunobri B1
  14:05 – 15:05
 
Zunobri D1-AVO D1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri 1-WIK '34 1
za 25. nov 2017 10:00 – 10:55
 
AVO E3-Zunobri E1
  11:00 – 12:00
 
DWA/Argo C2-Zunobri C1
  13:00 – 14:00
 
Zunobri B1-DES (N) B1
  14:05 – 15:05
 
Zunobri D1-Stadskanaal '74 D1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri 1-NQL 1
za 2. dec 2017 11:00 – 12:00
 
ROG D1-Zunobri D1
  13:00 – 14:00
 
WSS B1-Zunobri B1
  16:10 – 17:20
 
Spannum 1-Zunobri 1
za 9. dec 2017 11:05 – 12:05
 
ROG B1-Zunobri B1
  13:00 – 14:10
 
Zunobri 1-DTS (S) 1
  14:15 – 15:15
 
Zunobri D1-Roda '70 D1
  15:20 – 16:20
 
Zunobri C1-Vitesse (Be) C2
  17:05 – 18:15
 
HHV A1-Zunobri A1
za 16. dec 2017 10:00 – 11:00
 
Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C3-Zunobri C1
  11:10 – 12:10
 
DWA/Argo D1-Zunobri D1
  13:50 – 14:45
 
VZK E1-Zunobri E1
  15:50 – 17:00
 
Vitesse (Be) A1-Zunobri A1
  19:00 – 20:10
 
SIM 1-Zunobri 1
za 23. dec 2017 13:00 – 13:55
 
Zunobri E1-Spes (E) E2
  14:00 – 15:00
 
Zunobri B1-Ritola B1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri A1-AVO A4
za 6. jan 2018 09:00 – 09:55
 
ROG E1-Zunobri E1
  13:00 – 14:00
 
Zunobri D1-Hoogkerk/Nanka Diamond Tools D1
  14:05 – 15:05
 
Zunobri C1-Spes (E) C1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri 1-Lemmer 1
za 13. jan 2018 09:15 – 10:10
 
DWA/Argo E1-Zunobri E1
  13:00 – 14:10
 
Zunobri A1-DWA/Argo A1
  14:10 – 15:10
 
Zunobri C1-AVO C4
  15:20 – 16:30
 
Zunobri 1-Veenwouden 1
za 20. jan 2018 09:00 – 10:00
 
AVO D1-Zunobri D1
  12:00 – 13:00
 
WSS C1-Zunobri C1
  19:10 – 20:20
 
WIK '34 1-Zunobri 1
za 27. jan 2018 10:35 – 11:35
 
DES (N) B1-Zunobri B1
  13:00 – 13:55
 
Zunobri E1-VZK E1
  14:05 – 15:15
 
Zunobri A1-Vitesse (Be) A1
  15:20 – 16:20
 
Zunobri C1-DWA/Argo C2
  17:00 – 18:00
 
Stadskanaal '74 D1-Zunobri D1
  19:35 – 20:45
 
NQL 1-Zunobri 1
za 3. feb 2018 11:00 – 12:10
 
AVO A4-Zunobri A1
  12:00 – 13:00
 
Spes (E) C1-Zunobri C1
  13:00 – 14:00
 
Zunobri B1-WSS B1
  14:05 – 15:05
 
Zunobri D1-ROG D1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri 1-Spannum 1
za 10. feb 2018 11:00 – 12:00
 
Roda '70 D1-Zunobri D1
  11:35 – 12:35
 
Vitesse (Be) C2-Zunobri C1
  13:00 – 13:55
 
Zunobri E1-AVO E3
  14:00 – 15:00
 
Zunobri B1-ROG B1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri A1-HHV A1
  19:20 – 20:30
 
DTS (S) 1-Zunobri 1
za 17. feb 2018 10:00 – 10:55
 
WSS E1-Zunobri E1
  13:00 – 14:00
 
Zunobri C1-Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C3
  14:00 – 15:00
 
Zunobri D1-DWA/Argo D1
  14:20 – 15:30
 
SDO (S) A1-Zunobri A1
  15:15 – 16:25
 
Zunobri 1-SIM 1
  15:30 – 16:30
 
DWA/Argo B2-Zunobri B1
za 24. feb 2018 13:00 – 13:55
 
Zunobri E1-WSS E1
  14:00 – 15:00
 
Zunobri B1-DWA/Argo B2
  15:00 – 16:10
 
Zunobri A1-SDO (S) A1
za 10. mrt 2018 09:00 – 10:00
 
Hoogkerk/Nanka Diamond Tools D1-Zunobri D1
  10:00 – 10:55
 
Zunobri E1-ROG E1
  10:00 – 11:00
 
AVO C4-Zunobri C1
  11:00 – 12:00
 
Zunobri B1-SDO (S) B1
  17:50 – 19:00
 
VZK/Donkerbroek A1-Zunobri A1
  18:30 – 19:40
 
Lemmer 1-Zunobri 1