Voorlopig competitieprogramma bekend

De KNKV heeft het voorlopige competitieprogramma bekend gemaakt. 

In principe zal dit ook het programma worden maar mogelijk volgen er nog enkele wijzigingen. Hou dus de website in de gaten tot ons wedstrijdsecretariaat het definieve programma op onze site heeft geplaatst. 

Voor nu alvast het voorlopige programma op een rijtje: 

Datum Wedstrijd
za 2-9-2017 15:30 Veenwouden 1-Zunobri 1
do 7-9-2017 20:00 Wêz Handich/DOW MW1-OWK/Zunobri MW1
vr 8-9-2017 19:00 TFS B1-Zunobri B1
za 9-9-2017 10:00 DWA/Argo C2-Zunobri C1
za 9-9-2017 10:00 ROG D1-Zunobri D1
za 9-9-2017 10:00 DWA/Argo E1-Zunobri E1
za 9-9-2017 14:15 OKO/BIES A1-Zunobri A1
za 9-9-2017 15:30 Zunobri 1-Joure 1
wo 13-9-2017 20:00 OWK/Zunobri MW1-Oerterp/VKC MW1
za 16-9-2017 10:45 Zunobri C1-Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C3
za 16-9-2017 09:45 Zunobri E1-ROG E1
za 16-9-2017 11:50 Zunobri B1-VZK/Donkerbroek B1
za 16-9-2017 12:15 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools D2-Zunobri D1
za 16-9-2017 14:40 NKC (N) A1-Zunobri A1
za 16-9-2017 15:30 Spannum 1-Zunobri 1
wo 20-9-2017 20:00 OWK/Zunobri MW1-Hoogkerk/Nanka Diamond Tools MW1
za 23-9-2017 10:00 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools C3-Zunobri C1
za 23-9-2017 10:00 ROG E1-Zunobri E1
za 23-9-2017 11:00 Zunobri D1-Hoogkerk/Nanka Diamond Tools D2
za 23-9-2017 13:00 Zunobri A1-NKC (N) A1
za 23-9-2017 13:30 OWK/Rodenburg/Sparta (Ze) B3-Zunobri B1
za 23-9-2017 15:30 Zunobri 1-WWC 1
wo 27-9-2017 20:00 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools MW1-OWK/Zunobri MW1
za 30-9-2017 10:00 WSS C1-Zunobri C1
za 30-9-2017 10:00 De Lauwers E2-Zunobri E1
za 30-9-2017 11:30 DWA/Argo A1-Zunobri A1
za 30-9-2017 12:20 DWA/Argo D1-Zunobri D1
za 30-9-2017 13:15 Zunobri B1-Harkema/Frigro/Invicta B2
za 30-9-2017 15:30 Zunobri 1-SIM 1
wo 4-10-2017 20:00 OWK/Zunobri MW1-Wêz Handich/DOW MW1
za 7-10-2017 13:45 Zunobri C1-DWA/Argo C2
za 7-10-2017 10:00 Zunobri E1-DWA/Argo E1
za 7-10-2017 11:00 Oerterp/VKC B1-Zunobri B1
za 7-10-2017 11:00 Zunobri A1-OKO/BIES A1
za 7-10-2017 12:30 Zunobri D1-ROG D1
za 7-10-2017 15:30 WIK '34 1-Zunobri 1
wo 11-10-2017 20:00 Oerterp/VKC MW1-OWK/Zunobri MW1
za 14-10-2017 14:25 Zunobri C1-WSS C1
za 14-10-2017 09:30 Zunobri E1-De Lauwers E2
za 14-10-2017 10:30 Zunobri D1-DWA/Argo D1
za 14-10-2017 11:30 Zunobri B1-DIO B1
za 14-10-2017 12:50 Zunobri A1-DWA/Argo A1
za 14-10-2017 15:30 Zunobri 1-Lemmer 1