Poeisz jeugdsponsoractie weer los!!

Beste leden, ouders en verzorgers,

De Jeugdsponsoractie van supermarkt Poiesz gaat vanaf morgen weer van start. Ook dit jaar mag ZUNOBRI weer deelnemen aan deze actie.  Twee keer eerder hebben we mogen meedoen en zijn we als eerste geëindigd. Dus ik zou zeggen “Driemaal is scheepsrecht..”. Wij gaan er in ieder geval weer voor. Maar alleen met z’n ALLEN kunnen we er weer een groot succes van maken.

De jeugdsponsoractie loopt van maandag 2 februari tot en met zaterdag 28 maart. Acht weken lang kunnen we met z’n allen weer muntjes sparen. In de winkel zullen weer de oude vertrouwde kokers komen te staan met de naam van de verenigingen erop  waar de muntjes in gedaan kunnen worden. Twee keer per week op maandag en donderdag, worden de muntjes geteld en kun je op

www.poiesz-supermarkten.nl/jeugdsponsoractie zien  hoe onze verenging ervoor staat.

Als klant bij Poiesz, en dat zijn we natuurlijk allemaal de komende acht week, kun je  elke week genieten van  scherpe Jeugd Sponsor aanbiedingen. Deze  producten zijn niet alleen leuk om te kopen maar leveren ook nog sponsormuntjes op voor onze vereniging. Hoe meer muntjes in de koker hoe hoger het sponsorbedrag dat onze vereniging uiteindelijke ontvangt.  Elke week zullen we  informeren welke aanbiedingen er zijn en hoeveel muntjes deze opleveren.

Hoe kunnen sponsormunten verzameld worden:

1. Bij elke € 10,- aan boodschappen krijg je 1 sponsormunt

2. Wekelijks is er een Super Jeugd Sponsor Aanbieding, vermeld op de voorkant van de folder, waarvoor je 10 sponsormunten krijgt

3. Wekelijks zijn er 9 Jeugd Sponsor Aanbiedingen, vermeld op pagina drie van de folder, waarvoor je per product 5 sponsormunten krijgt

4. Van vrijdag tot en met zondag is er een speciale bakkerijaanbieding,  vermeld op pagina twee van de folder, waarvoor je 5 sponsormunten krijgt

5. Bij aankoop van één van de 80 sponsorproducten die niet in de aanbieding zijn, maar in de winkel herkenbaar zijn door een kaartje bij dit product met het logo van de actie, krijg je 2 sponsormunten

Naast al deze aanbiedingen is onze vereniging op zaterdag 28 maart present in en om de winkel om onze vereniging te promoten en om zoveel mogelijk muntjes te verzamelen met de verkoop van de bakkerij-aanbieding. Ter zijner tijd horen jullie hier meer van, maar alle hulp is nodig, dus houd deze zaterdag alvast vrij en zet het in de agenda!

Maar nu eerst naar deze week. Spetterende aanbiedingen!

poiesz2015

De Super Jeugd Sponsor Aanbieding. Komt altijd van pas. Is het een keer te laat om uitgebreid te koken dan is het altijd makkelijk om dit achter de hand te hebben. Of een voorraadje aanleggen voor de student die weer eens thuis de kast komt  plunderen. Diverse soorten of smaken voor iedereen is er wat bij.

Maar ook ook komend weekend wordt het weer genieten met de bakkerijaanbieding , namelijk Oranjekoekstukjes. 5 Stuks voor maar € 2,49. Daar lusten we wel meer van. En wist je dat je ze heel makkelijk kunt bewaren in de vriezer?  Per doosje krijg je 5 munten.

In de folder van de Poiesz staan de 9 sponsoraanbiedingen die elk 5 munten opleveren. We krijgen hiervoor niet alleen muntjes , maar ze zijn ook nog goed geprijsd. Zodra deze aanbiedingen online staan komt er een vervolg mail met deze aanbiedingen.

Al met al gaan we er  weer voor en wij hopen jullie ook. Meld bij familie, vrienden, collega’s, kennissen, leden, oud-leden dat onze vereniging weer meedoet en vraag ze mee te sparen voor Zunobri.

Zijn er vragen over deze actie dan kun  je contact opnemen, telefonisch of per mail.

Jolanda Bloema

0594-505220

poiesz@zunobri.nl