Topwedstrijd van E1

Afgelopen zaterdag is de E1 van Zunobri afgereisd naar Winsum (Groningen). Daar wachtte DWA/Argo E1 op ons team. Na het inspelen begon de wedstrijd en was gelijk vanaf het eerste minuut spannend. Binnen no time stond de tegenstander op 1-0. Ondanks dat bleven onze toppers strak verdedigen en in de aanval snel overspelen. Door dit snelle en goede spel wisten onze E-tjes de stand snel gelijk te trekken. Dit door een heel mooi schot van Doris! 1-1 dus. DWA/Argo gaf als tegenreactie gas en wilde snel weer de korf opzoeken. Onze E-tjes wisten echter alle aanvallen goed te verdedigen en al snel konden ze weer overschakelen naar de aanval. Thom wist heel mooi de korf te vinden met, zoals we dat van Thom kennen, weer een mooi afstandsschot. 1-2! We staan voor! Deze lichte voorsprong zorgde ervoor dat het team steeds beter ging korfballen. De tegenstander was echter ook heel goed bezig en wist de korf vrij snel 2x te vinden. 3-2 als ruststand. Ondanks dat bleef ons team geloven in een goede wedstrijd. Door een mooi schot van Mare werd het 3-3. DWA/Agro bleef echter ook goed spelen en bracht de stand op 4-3. Doris wist echter nog een keer te scoren en dat bracht ons op 4-4. In de laatste minuten van de wedstrijd wist Winsum de bal er nog een keer in te gooien. 5-4. Ondanks dat bleef Zunobri zich maximaal inzetten om minimaal een gelijkspel uit de wedstrijd te halen. Zo werd in de laatste 20 seconden een aanval opgezet die ons op naast Winsum kon brengen. Helaas werd deze aanval verijdeld door de tegenstander waarna in de laatste seconden na een snelle aanval de bal er nogmaals in ging voor Winsum. De eindstand was dan ook 6-4. Ons team, gesponsord door de autowasstraat Noordhorn, heeft fantastisch gespeeld!